0212 362 06 00
Kolay Mütabakat

Kolay Mutabakat

Fleetcorp ile Mutabakat artık çok kolay!

 

Fleetcorp tarafından size tanımlanan kullanıcı adı ve şirketinize ait vergi numarası ile internet üzerinden Cari mutabakat yapabilmek için lütfen buraya tıklayınız.

 

Nasıl Mutabakat Yapacaksınız?

1.Aşama: Siteye Giriş. Şirketinizin vergi numarası, Fleetcorp’tan tarafınıza iletilen e-posta adresiniz ve şifreniz ile “Kullanıcı Girişi” bölümünden giriş yapın. Şifrenizi bilmiyor ya da unuttuysanız www.kolaymutabakat.com/sistem/hatirlat linkinden yeni şifre isteyebilirsiniz.

2.Aşama: www.kolaymutabakat.com'a ilk kez giriyorsanız önünüze “Aktivasyon Ekranı” gelecektir. Lütfen Adres, Yetkili Kişi ve Telefon bilgilerinizi giriniz ve Yeni Şifrenizi tanımlayınız.

3.Aşama: Ekranın sol tarafında “Mutabakatlar” başlığının altında “Bekleyenler (1)” ve orta panelin üstünde “Onay Bekleyen Mutabakatlar” ve hemen onun altında da mutabakat mektubu çıkacaktır.

Cevabınıza göre mektuba cevap verin. Rakamda mutabıksanız “EVET, MUTABIKIM” seçeneğinin yanındaki yuvarlağı tıklayıp, “CEVAPLA” tuşuna basınız. Eğer rakamda mutabık değilseniz “HAYIR, MUTABIK DEĞİLİM” seçeneğinin yanındaki yuvarlağı tıklayın, açılan bakiye alanına kendi rakamınızı yazın ve “CEVAPLA” tuşuna basınız.

4.Aşama: Sistem cevabınızdan sonra pdf formatında bir mutabakat mektubu oluşturacaktır. Bu mektubu kaşe ve imzaladıktan sonra üzerinde belirtilen faks numarasına fakslayınız.

5.Aşama: Mutabık değilseniz cari hesap ekstrenizi Excel formatında siteye yükleyebilirsiniz ve mutabakatınızı bu şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Questions? Feedback? powered by Olark live chat software