0212 362 06 00

KULLANIM KOŞULLARI

www.fleetcorp.com.tr web sitesine ("Site") erişiminiz ve kullanımınız, bu sitede sunulan içerik, hizmetler ve yazılımlar dahil, aşağıda yer alan kullanım koşullarına tabidir. Site'ye erişim sağlamakla veya Site'de verilen bilgileri kullanmakla aşağıda sıralanan şartları kabul etmiş olursunuz.

Fleetcorp Operasyonel Taşıt Kiralama ve Turizm A.Ş.'nin ("Fleetcorp") yazılı onayı olmadan, Site'nin içeriğini dağıtamaz, değiştiremez, kopyalayamaz, iletemez, görüntüleyemez, yeniden kullanamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, lisansını veremez, içerik türetemez, transfer edemez, satamaz veya başka bir şekilde kullanamazsınız.

Site'yi herhangi bir virüs, parazit, truva atı, casus yazılım veya zararı ve yayılan herhangi bir diğer bilgisayar kodu, dosyası veya programı göndermek ya da herhangi bir donanım, yazılım veya aracın işletimini ele geçirmek veya kullanımını izlemek üzere kullanamazsınız.

Site'yi diğer kişilerin yasal haklarını ihlal etmek veya Site'nin diğer kullanıcılarının kişisel kimlik bilgilerini toplamak saklamak için kullanamazsınız.

Başkalarının Site'yi kullanımını kısıtlayamaz ve engel olamazsınız ve Site'nin veya Site'yi kullanılabilir hale getirmek için kullanılan sunucu veya ağların işletimine müdahale edemez veya bozamazsınız ya da bu ağların gereksinimleri, yordamları ya da düzenlemelerini ihlal edemezsiniz.

Fleetcorp, Site'ye hileli olarak erişmenin, müdahale etmenin, çalışmasını tahrif etmenin, hile ile veri eklemenin, yasaya göre ceza gerektiren suçlar olduğuna dikkat çeker.

Site genellikle günün 24 saati ve haftanın 7 günü kullanıma açıktır. Ne var ki, Fleetcorp. işbu Site'yi zaman zaman erişime kapatma hakkını saklı tutar. Fleetcorp Site'ye erişimin kesintiye uğramasından, Site'nin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

Siteye erişim ücretsizdir. Erişim maliyeti ve telekomünikasyon ağının kullanımı, Site kullanıcılarının kendi sorumluluğundadır.

Fleetcorp, kontrolü dışında kalan unsurlardan veya kullanıcının Site'yi kullanması nedeniyle teknik ortamına, bilgisayarına, yazılım, ağ ekipmanı veya diğer aksesuarlarına verilen zararlardan sorumlu tutulamaz.

Fleetcorp, işbu kullanım hakları ile ilgili olarak belirtilen hususlara aykırı hareket edilmesi dolayısı ile uğrayacağı maddi, manevi her türlü zararını tazmin etme hakkını saklı tutmaktadır.

Üçüncü Şahıs Sitelerine Bağlantılar

Site, Fleetcorp tarafından düzenlenmemiş, işletilmeyen veya mülkiyeti Fleetcorp'a ait olmayan diğer sitelere bağlantılar içerebilir, bu sitelere erişim imkanı sağlayabilir. Bu bağlantılar, yalnızca sizin yararlanmanız için sağlanmıştır. Fleetcorp, bu tür sitelerin içeriklerinden veya gizlilik ilkelerinden veya güvenliğinden sorumlu değildir ve bunlar üzerinde herhangi bir denetimi yoktur. Fleetcorp, diğer sitelerdeki mevcut içeriği veya ürünleri ya da hizmetleri desteklemez. Bu tür sitelere bağlantı gerçekleştirdiğinizde, bu sizin sorumluluğunuzda ve Fleetcorp'un izni dışında olacaktır.

Fikri Haklar

Site'de gösterilen makaleler, yazılar, fotoğraflar, örnekler, veriler, müzikler, videolar, diğer grafiksel malzemeler, isimler, logolar, ticari markalar ve servis markaları başta olmak üzere, yayınlanan tüm bilgi ve veriler Fleetcorp'un malıdır ve yürürlükte bulunan ticari marka, telif hakkı ve ilgili diğer fikri mülkiyet mevzuatı tarafından korunmaktadır. Site'deki bilgi, veri ve malzemeleri sadece ticari amaç gözetmeksizin kişisel kullanımınız için indirebilir veya yazdırabilirsiniz.

Questions? Feedback? powered by Olark live chat software