0212 362 06 00
13 Şubat 2013

Beşiktaş'ın Resmi Araç Sponsoruyuz!

Türkiye'nin öncü operasyonel filo kiralama şirketi Fleetcorp, ülkemizin en köklü ve değerli kulüplerinden Beşiktaş ile gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşması ile çok değerli bir işbirliğine imza attı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ve Fleetcorp'u bir araya getiren sponsorluk anlaşması kapsamında Fleetcorp, Beşiktaş'ın "Resmi Araç Sponsoru" oldu.

Beşiktaş Plaza'da gerçekleştirilen imza törenine; Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fleetcorp Türkiye Genel Müdürü Sayın Dominique Cardineau, Finans Direktörü Barbaros Çıtmacı ve Ticari Direktörü Barbaros Aytar katıldı.

Kulübün araç ihtiyaçlarının 3 yıl süreyle karşılanacağı sponsorluk anlaşması kapsamında kulübün basketbol, futbol branşlarındaki oyuncularının ve yönetim kadrosunun kullanımına yönelik yaklaşık 40 adet araç tahsis edilecek. Beşiktaş'a ulaşım desteği sunan Fleetcorp'un logosu, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımının şort reklamlarında yer alacak. Ayrıca İnönü Stadyumunda saha çevresi panolarında da, kulübün web sitesi ile sosyal iletişim platformlarında da Fleetcorp logosu kullanılacak.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Fleetcorp Türkiye Genel Müdürü Dominique Cardineau Beşiktaş ile yapmış oldukları iş birliği neticesinde duydukları memnuniyeti dile getirirken "Spora ve sporcuya verilen desteğin Türkiye için önemli bir değer yaratacağına inanıyoruz. Bu nedenle anlaşmanın hem Türk sporuna hem de Beşiktaş Kulübüne hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Türk Futbolunun ulu çınarı, tarihinde sayısız başarılara imza atmış Beşiktaş Spor Kulübüne destek olmaktan gurur duyuyoruz. İnanıyoruz ki Fleetcorp filosu kara kartalların kanatları olacak ve onları daha nice büyük başarılara uçuracak. Beşiktaş'a Türkiye ve Avrupa'da katıldığı tüm branşlarda başarılar diliyoruz." dedi. 

DİĞER HABERLER

7 Mart 2016
Fleetcorp'ta CEO Değişikliği

20 yıllık sektör tecrübesi ile bugün Türkiye'nin en büyük operasyonel filo kiralama firmalarından biri olan Fleetcorp'un CEO'su Dominique Cardineau, görevini kuruluşun Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Çıtmacı'ya devretti. Çıtmacı, Fleetcorp'taki yeni görevine 29 Şubat 2016 tarihinde başladı.

Devamı
24 Ağustos 2016
Ayın Mobil Uygulamaları

Platin Dergisi

Devamı
7 Ekim 2015
Fleetcorp'tan yepyeni bir ödeme kolaylığı

İnternetin bulunduğu her noktada kredi kartınız ile Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) sistemi güvencesiyle ödemelerinizi tek tuşla hızlıca yapabilirsiniz.

Devamı
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software