0212 362 06 00

GİZLİLİK

Site'ye aktardığınız, sorularınız, yorumlarınız, önerileriniz veya benzeri tüm haberleşme veya malzemeler, gizli bilgi şeklinde yorumlanmayacaktır. Site'nin kullanımı dolayısı ile elde edilmiş olan elektronik posta adresi ve sair kişisel veriler tarafınızca gönderilen e-posta içerikleri veya diğer iletimler şifrelenmez ya da diğer bir şekilde güvenlik altına alınmaz. Fleetcorp'un bu bilgileri korumakla sorumlu olmadığı tarafınızdan kabul edilmiş sayılmaktadır. Sitenin kullanımı ile, sitenin kullanımı sırasında sunmuş olduğunuz tüm bilgilerin, doğru, gerçek ve eksiksiz olduğunu ve olacağını ve bu bilgileri düzenli aralıklarla kontrol edip güncelleştireceğinizi beyan ve garanti etmiş olursunuz. Sunduğunuz bilgilerin hatalı, eksik, kullanılamaz veya yanlış olması durumunda, Site'yi kullanma hakkınızı feshedeceğimizi peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlama Bilgileri

Kullanıcıların Site'ye kolayca erişebilmelerini sağlamak adına tanımlama bilgileri kullanılmaktadır. Tanımlama bilgisi, web sunucusu tarafından kullanıcı sürücüsüne yerleştirilen küçük metin dosyalarıdır. Site kullanıcıları, bu uygulamadan haberdar olduklarını kabul eder ve uygulamanın kullanımı için Fleetcorp'a yetki verirler. İstenmesi durumunda, tanımlama bilgisi, kullanıcı tarafından web sunucu ayarları içerisinden devre dışı bırakabilir.

Sorumluluk

Fleetcorp, herhangi bir anda ve zaman zaman, geçici veya kalıcı olarak, bütününde veya bir kısmında geçerli olmak üzere, bildirimde bulunarak veya bulunmadan Site'yi, hizmetleri veya yazılımı değiştirme veya kapatma; Site'nin içeriğinde güncellemeler ve değişiklikler yapma, Site'nin erişilebilirliğini Fleetcorp'un seçiminde olan bir kişiyle, coğrafi bölgeyle veya kanuni yetki alanıyla sınırlandırma; Site'nin kullanımı ile bağlantılı olarak ücret talep etme; Site ile bağlantılı olarak belirlenmiş ücretleri değiştirme ve/veya kaldırma; ve/veya Site'nin bazı veya tüm kullanıcılarına fırsat sunma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikleri takip etmek adına, Site aracılığı ile verilen bilgileri düzenli aralıklarla gözden geçirmeniz tavsiye edilmektedir.

Fleetcorp, Site'nin kullanımı yüzünden kullanıcıların bilgisayarına, yazılım, ağ ekipmanı ve bilgiye erişmeye ve/veya yararlanmaya yönelik diğer aksesuarlara verilen zararlardan bulaşan / bulaşabilecek bir virüs, parazit, truva atı, casus yazılımdan kaynaklanan ve bu nedenlerle doğmuş/doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Site'de yer alan ya da Site aracılığı ile verilen bilgiler, herhangi bir şekilde tavsiye olarak kullanılmamalıdır. Fleetcorp, bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmemektedir. Bu sebeple, kullanıcıların, Site'den elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir. Bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Fleetcorp hiçbirşekilde sorumlu tutulamaz. Fleetcorp verilen bilgilerin doğru, tam ve güncel olduklarına dair herhangi bir garanti vermez ve beyanda bulunmaz.

Site'de sunulan hizmetlerden ve/veya ürünlerden biri veya daha fazlasından yararlanmak istemeniz halinde, bu ürün/ürünler veya bu hizmet/hizmetler için uygulanan sözleşme koşulları ve ücretleri hakkında bilgi edinmek için Fleetcorp ile temasa geçmenizi öneririz.

Site'de sunulan ürün ve hizmetlere erişim, belli kişi veya ülkeler ile ilgili kısıtlamalara tabi olabilir. Fleetcorp, ilgili ülke hukukunun yasaklaması halinde, bu kişiye ürün ve/veya hizmetlerin hiçbirini sunamayacaktır. Tabi olduğu hukukun Site'de sunulan ürün veya hizmetlerden yararlanmanıza olanak sağlayıp sağlamadığını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Uygulanacak Hukuk ve Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Yasal Uyarılar altında belirtilen koşullar Türk Hukukuna tabidir. Söz konusu koşullara ilişkin herhangi bir uyuşmazlık halinde, İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri, uyuşmazlığın çözümünde münhasır yetkili merciidir.

Questions? Feedback? powered by Olark live chat software