0212 362 06 00
Filo Kiralama Hizmet Paketleri

HİZMET PAKETLERİMİZ

Fleetcorp, esnek sistemi sayesinde, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun süre ve kilometrede çözümler sunar. Fleetcorp, yaratıcı ve yetenekli yapısı sayesinde sektördeki diğer firmalardan farklı sözleşme ve hizmet içerikleriyle, ısmarlama yaklaşımlar arasından seçim yapabilmenizi sağlar. Ne dersiniz, bilindik filo kiralama hizmetlerinden fazlasını konuşalım mı ?

 KLASİK PAKET

Tüm temel operasyonel filo kiralama hizmetlerini içerir. Yalnızca Yetkili servislerde bakım, hasar, onarım, lastik değişimi, muafiyetsiz kasko ve ferdi mesuliyet sigortası, yedek araç temini, 7 /24 Acil Yol Yardım Hizmeti 444 3 FCT(328)

 ESNEK SÜRE ve KİLOMETRE SEÇENEĞİ

Sözleşmeli araçların belirlenen dönem boyunca kullanımı Online Raporlama hizmeti ile takip edilir ve müşteriye gerekli bildirimler yapılır. Gerekli durumlarda karşılıklı mutabık kalınması halinde sözleşme süre ve kilometresi revize edilir.  Böylece kilometre aşımından kaynaklanan cezai bedeli ödemezsiniz ve maliyetlerinizi minimum seviyede tutabilirsiniz. 

 ANALİZ PAKET

Klasik paket içeriğine ek olarak Online Raporlama hizmetini içerir.

 FİLO YÖNETİMİ

Sahip olduğunuz ve satın aldığınız araçların  tüm satış sonrası operasyonları, sigorta işlemlere ve ikinci el satışı Fleetcorp tarafından gerçekleştirilir. Özellikle ticari filolar için uygulanan bir seçenektir. 

 KAZAN-KAZAN PAKETİ

Aracınız ile ilgili alım fiyatı, operasyonel giderler, finansman maliyeti, ikinci el bedeli vb. maliyet unsurları şeffaf olarak belirlenerek fiyatlama gerçekleştirilir. Sözleşme boyunca Fleetcorp ve müşteri oluşabilecek giderleri minimize ederek verimli bir filo yönetimi gerçekleştirip ekonomik değer yaratırsa, dönem sonunda bu değer sözleşme tarafları arasında paylaşılır.

 HİZMET SEVİYELERİ

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda satış sonrası hizmetleri hangi seviyede istendiği  Bronz, Gümüş, Altın ve VIP seçenekleri ile belirlenir...

 SATIN AL ve KİRALA

Sahip olduğunuz araçların beraber belirleyeceğimiz bedel ile satın alınıp, yine beraber belirleyeceğimiz şartlarla size kiralanmasıdır.

Questions? Feedback? powered by Olark live chat software