0212 362 06 00
Filo Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fleetcorp'un operasyonel filokiralama seçenekleri ve size özel sunduğu avantajlar ile ilgili merak ettiğiniz her şey burada.

Operasyonel kiralamayı vergi levhası olan şahıs şirketleri (doktor, avukat, eczacı, mali müşavir gibi) ve tüzel kişilikler (Limited, Anonim Şirketleri gibi) yapabilir.
1 araç da dahil olmak üzere operasyonel filo kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Her marka ve modelde binek ve hafif ticari araç kiralayabilirsiniz (yük dahil toplam ağırlığı 3.500 kg. altındaki ticari araçlardır). Ancak Ticari Araçlar, gerekli izin belgesi olmak şartıyla kiralanabilir.
Sözleşme süresi 18 aydan başlayarak 48 aya kadar değişmektedir. Bu süre arasındaki herhangi bir dönem boyunca, toplamda 150.000 km'yi aşmamak şartıyla size uygun kiralama çözümünü oluştururuz.
Özellikleri yapılacak hizmet anlaşmasına bağlı olarak araçlar için bakım, onarım, yol yardımı, geçici araç temini ve sigorta hizmetleri sunulmaktadır.
Araçlarınız karşılıklı mutabık kalınarak belirli bir bedel ile Fleetcorp tarafından satın alınır, şirketinize nakit akışı sağlanır. Filo yönetimi Fleetcorp tarafından yapılarak, size tekrar kiralanır.
Logo, giydirme işlemlerinin araç ruhsatına işlenmesi gerekir. Gerekli işleyiş çerçevesinde giydirme işlemleri yapılabilir.
Aracınızın bakım ve onarımı sadece yetkili servislerde yapılmaktadır.
Standart araç kiralama hizmetlerine ek olarak Online Raporlama, iPhone ve Android işletim sistemli cep telefonlarına uyumlu Mobil Acil Yol Yardım Uygulaması hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software